• (044) 338 97 46
 • specbudfasad@gmail.com
 • Пн - Пт: 09.00 - 20.00
 • м. Київ, вул. Предславинська, 12, оф.196

COST CALCULATOR

Use our form to estimate the initial cost of renovation or installation.

REQUEST A QUOTE
Download Brochures
Download BrochureDownload Summary

УЛАШТУВАННЯ ТА РЕМОНТ ПОКРІВЛІ

Ремонт даху повинен бути вчасним.
Одними з найважливіших, на наш погляд, видів робіт у будівництві або ремонті будівлі були і залишаються саме покрівельні роботи. Адже якщо покриття будинку несправне, протікає, пропускає холод – тоді не врятують ні красива внутрішня обробка, ні дороге фасадне облицювання. Більше того, можуть постраждати будь-які інші ділянки будинку. Не кажучи про те, що перебування під таким дахом може перетворитися на проблему. Тому дах – останнє, на чому треба економити.

Як тільки ви помітили проблему – запрошуйте фахівців, які професійно організують вам ремонт покрівлі.

Чому будівництво даху можна довіритимайстрам ТОВ ``СпецБудФасад``

Кваліфіковані фахівці компанії виконують будь-які покрівельні роботи на високому якісному рівні. У перелік послуг входить:

 • будівництво даху «під ключ»
 • монтаж металочерепиці та іншихвидів покрівельного покриття
 • гідроізоляція та утеплення даху
 • монтаж водостічних систем.

МОНТАЖ ВОДОСТІЧНИХ СИСТЕМ, ВІДЛИВІВ, СИСТЕМ СНІГОТАНЕННЯ

Монтаж водостічної системи обов’язково повинен виконуватися фахівцями, які знають всі норми і вимоги по установці. Відомо, що наслідки порушень, унаслідок яких виникають несправності, можуть спричинити серйозні пошкодження будівлі та її окремих елементів.

Особливості установки водостоків

Водостоки призначені для забезпечення відводу природних опадів з дахів будинків. Зі слів виробників, правильний монтаж водостоків забезпечує їх службу протягом 5-12 років.

Сучасний ринок матеріалів пропонує великий вибір різних конструкцій водостоку. Вони можуть бути внутрішніми, зовнішніми, полімерними, металевими. Можуть відрізнятися за способом з’єднання. Розібратися у всьому різноманітті, не будучи професіоналом, не просто. Все ж розумніше довірити установку і ремонт водостоків кваліфікованим фахівцям.

Навіщо потрібна установка відливів і систем сніготанення

Установка відливу покрівельного, фасадного та фундаментного, забезпечує захист будівлі від руйнування і розмиву матеріалів під дією вологи, що проникла. Ці елементи являють собою своєрідний козирок, один зріз якого прилягає до стінової поверхні, а інший, вигнутий, накриває підвіконня, фундамент і т.ін.

Монтаж системи сніготанення буде запобігати утворенню крижаного наросту на покрівельній конструкції або на пішохідних доріжках, заїздах в гараж і т.п. Проте слід врахувати, що їх установка повинна включати в себе комплектацію дорогого устаткування регулювання, без якої сама по собі система майже не має сенсу.

Послуги компанії

ТОВ “СпецБудФасад” надає комплексні послуги з проведення монтажних і висотно-монтажних робіт, серед яких:

 • монтаж відливів
 • монтаж водостоків
 • монтаж жолобів
 • установка системи сніготанення та антизледеніння
© 2016 СпецБудФасад