• (044) 338 97 46
  • specbudfasad@gmail.com
  • Пн - Пт: 09.00 - 20.00
  • м. Київ, вул. Предславинська, 12, оф.196

COST CALCULATOR

Use our form to estimate the initial cost of renovation or installation.

REQUEST A QUOTE
Download Brochures
Download BrochureDownload Summary

АНТИКОРОЗІЙНА ОБРОБКА, ФАРБУВАННЯ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ. ПІСКОСТРУМИННЕ ТА ГІДРОСТРУЙНЕ ОЧИЩЕННЯ ПОВЕРХОНЬ

Захист металевих конструкцій від впливу корозії – одне з найважливіших завдань, що вимагає пильної уваги. Керівникам підприємств доводиться вживати заходів для продовження терміну служби споруд, що знаходяться в експлуатації. Здійснюючи фарбування мостів, кранів або будь-яких інших об’єктів, необхідно приділити особливу увагу захисту від корозії. Захист від корозії металевих конструкцій входить до перелікупослугкомпанії “СпецБудФасад”, яка працює в Києві та Київському регіоні.  У ході експлуатації велика частина промислових і не промислових металевих конструкцій піддається впливу зовнішнього середовища, наслідком чого стає поява корозії і руйнування металу. Своєчасний антикорозійний захист металевих конструкцій може продовжити термін їх служби.

Як здійснюється антикорозійна обробка

Антикорозійна обробка металоконструкцій здійснюється в кілька етапів. Спочатку виконується розчищення. Це може бути:

  • піскоструминне очищення
  • гідроструйна очистка
  • механічне очищення (вручну).

Далі поверхня обезпилюється, знежирюється. Після цього наноситься антикорозійне покриття. Фарбування металоконструкцій, що включає в себе нанесення ґрунту, може проводитися апаратним або ручним способом, залежно від площі, висоти і конфігурації конструкції.

Компанія «СпецБудФасад» проводить антикорозійнуобробку металевих конструкцій та обладнання навіть на висоті.им способом, залежно від площі, висоти і конфігурації конструкції.

© 2016 СпецБудФасад